Znajdziemy nocleg
za Ciebie
X

Cel portalu

Portal Wolne Noclegi Zator został stworzony z myślą o turystach, którzy poszukują noclegu w Zatorze w najbliższych dniach oraz o osobach, które oferują nocleg w tych terminach.

Jeżeli jesteś osobą poszukującą noclegu wystarczy przejrzeć specjalnie stworzoną listę z noclegami. Pamiętaj, że pierwsze propozycje noclegów na liście oznaczają duże prawdopodobieństwo wolnych miejsc noclegowych.

Jeżeli jesteś osobą oferującą nocleg w Zatorze lub okolicach zapraszamy Cię do współpracy z nami. Podjęcie współpracy zajmie Ci tylko chwilę a korzyści mogą być ogromne. Zapraszamy.

Zasada działania Portalu

Portal służy do umieszczania ogłoszeń o wolnych noclegach w Zatorze i okolicach. Do tego celu utworzona jest lista noclegów. Każdy obiekt, który odświeży swoją ofertę noclegową pokazuje się na pierwszym miejscu na liście i w ten sposób jest bardziej widoczny dla potencjalnego klienta – turysty. Jeżeli następny obiekt odświeży swoją ofertę noclegową oferta obiektu nr 1 spada na drugą pozycję na liście itd.

Korzyści dla Państwa obiektu!

  1. Założenie konta za darmo!
  2. Dodawanie obiektów za darmo!
  3. Obecność w bazie noclegowej Wolne Noclegi Zator za darmo!
  4. Pakiet 10 odświeżeń promujących państwa obiekt za darmo!Testowanie oraz opłaty

• Reklama jednodniowa.
W celu przetestowania przez państwa Portalu Wolne Noclegi Zator oraz zachęcenie do korzystania z jego oferty otrzymają Państwo od nas pakiet 10 darmowych odświeżeń gratis! Po wykorzystaniu darmowego pakietu mają Państwo możliwość zakupu pakietu 10 odświeżeń za jedyne 25 zł netto (30.75zł brutto) więc jedno odświeżenie, które promuje państwa obiekt kosztuje tylko 2.50 zł netto (3.075 zł brutto).

• Reklama całoroczna.
W naszej ofercie znajdziecie również reklamy całoroczne. Cennik reklam całorocznych znajdą Państwo na www.wolnenoclegizator.pl w zakładce REKLAMY.

  • Zarejestruj się
Hasło zapomniane? Wprowadź login / adres email. Otrzymasz link do resetowania hasła na email.